Pozdrav od Matěje

8. Říjen 2017
Od: 
Matěj Blažek
Chtěl bych aby k nám někdy brzy přijel Ivan Burkert. Rád čtu jeho knihy jak jel do SANTIAGA, nebo do Říma, nebo na sever a nebo do Ruska. Všichni kteří jezdí na vysokém kole jsou borci. Je mi 10 let a chtěl bych se na tom kostitřasu svést.

Jsem zpět.

22. Srpen 2017
Od: 
Pavel Michálek masér.
Děkuji za podporu i s virgulí. Podle fotek PET CT jsem opět schopen provozu. Ovšem pouze rozumného, což už vím. AHOJ V ROČNÍKU 2018.

Děkujeme všem za podporu

18. Červenec 2017
Od: 
Ivan a Milan
Děkujeme za povzbudivé sms a emailové vzkazy. Těší nás to. S příznivým větrem se lépe jede i píše. Děkujeme. Ivan a Milan

Pozdrav z Česka

17. Červenec 2017
Od: 
MiDi
Moc vas zdravime! Nekolikrat jsme vas v Klaipede a okoli potkali, tak si ted cteme vase usmevne zapisky. Drzime palce at vam to hezky slape!

pozorní sledovatelé

16. Červenec 2017
Od: 
Chuchelna 298
Pozorně sledujeme postup cesty ve výtečně psaných informacích. Tak se chlapci držte i v další časti cesty.

pozdrav z Litva

14. Červenec 2017
Od: 
Daewo
Ahoj Dnes jsme vás potkali a obdivovali vaše úsilí :) u písečných dun na kose Držíme palce ať se daří ve vaší cestě i nadále !

ETAPA 6.červen

14. Červen 2017
Od: 
Luboš Vlček
Zdravím celý peloton, ve kterém jsem za tu jednu etapu poznal mnoho zajímavých lidí, v čele s Josefem Zimovčákem. Absolvoval jsem s Vámi část 6.etapy, konkrétně z Lanškrouna do Rýmařova.

Moc díky

9. Červen 2017
Od: 
Marek Baják
Moc děkuji, že jsem mohl s vámi jet dnes z Lednice do Mikulova. byl to sice jen kousíček, ale super zážitek. Moc Vám fandím a jen tak dál.

Poděkování

8. Červen 2017
Od: 
Janča
Ahoj, včera jsem si zajela 7. etapu z Bruntálu do Ostravy a domů do Opavy. Za všechny děti a rodiče nejen z FN Ostrava děkuji a smekám před Pepou Zimovčákem a všemi lidmi kolem něj, organizátory a samotnými jezdci!!

Díky za úžasný zážitek

7. Červen 2017
Od: 
Eva Vaníčková
Být součástí pelotonu, který pomáhá, je úžasný zážitek, i na kousek trasy. Děkuji moc, že jsem mohla jet chvíli s vámi. Moc vzpomínám a zdravím všechny v pelotonu, Pepču, Peťu, Ivana, ...ale také Martinku, Ivetku, Irenku, Matěje a další.

Od Luboše z Kostelce

7. Červen 2017
Od: 
Luboš Vosáhlo
Zdravím Pepu a celou jeho družinu. Bylo mi velkou ctí a potěšením absolvovat s Vámi 2 a 3/4 etapy od přehrady Les Království do České Třebové. Dalo mě to i s přejezdy pohodových 487 km.

Hrabová

6. Červen 2017
Od: 
Jiří Axmann
Doufám, že jste dojeli v pořádku do Bruntálu a nesežraly vás tam zubaté žáby a i déšť se vám vyhnul. Náš Klub českých velocipedistů v Hrabové, spolu s občany Hrabové i okolí se na vás těší v cíli 7. etapy v Ostravě - Hrabové.

Pozdrav od policajta z Oustí

6. Červen 2017
Od: 
Pavel Ešpandr
Včera, když jste zavítali k nám do Ústí nad Orlicí, mi bylo smutno, že tento rok nemohu být opětovně účastníkem geniální akce v čele s mistrem borců Josefem Z.

Neskutečný zážitek.

6. Červen 2017
Od: 
Zdeněk Černý
Dnes jsem jel z Č.Třebové původně do Lanškrouna. Hned za městem nás čekalo stoupání, které jsem nikdy nevyjel v takovém šíleném tempu jako teď, ve čtyřiašedesáti a na Skuhrově jsem nevěděl, jestli to neotočím.

Ať to šlape

6. Červen 2017
Od: 
Víťa Prudil
Ahoj Pepo, Martino, Vojto, Dášo, Marcelo, Ivane, páni profesoři, 3x Petře, Jirko, Nelčo, Honzíku, Zbyňku ...... a další a další. Všem z pelotonu přeji hladký asfalt, cesty z kopce (a trochu do kopce :-), žádnou nehodu a pořád dobrou náladu.

Zdravím ze Šumavy....

6. Červen 2017
Od: 
Roman
....díky kamarádům jsem se dostal mezi účastníky pelotonu skvělého projektu se skvělou atmosférou. Smekám před těmi, kteří tuto akci nejen slovy, ale úctihodným činem realizují. Všem, co pokračují dále, držím palce. AHOJ!

Ahoj z Jihlavy

5. Červen 2017
Od: 
Honza+2
Zdravíme všechny, přejeme vám, ať se dobře šlape, pěkné počasí dobrou náladu. A proto že nejsme závistiví přivezeme naše malé příspěvky do Frýdku Místku a několik km pokud nás vezmete vás doprovodíme. :-) H.

Pozdrav ze Sušice

5. Červen 2017
Od: 
Rosťa Švelch
Zdravím peloton NA KOLE DĚTEM jehož součástí jsem s kamarády byl 3 etapy..Do dalších kilometrů přeju pěkné počasí,štěstí,dobrou náladu a v cíli zaplněnou pokladničku pro ty kteří to potřebují.Už teď se těším na příští cyklotour.

Pozdrav z altánku pod Homolí

5. Červen 2017
Od: 
Miloš
Děkujeme všem dobře naladěným cyklistům, kteří nám všem v něděli na Vaší cestě z Chocně do Kostelce zpříjemnili deštivou přestávku v altánku pod kostelíkem Homole.

Foto report

3. Červen 2017
Od: 
Drahušky
Vy jste vložili do druhé etapy fotky z 1?

Stránky

Záštita projektu

Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brno, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.- hejtman Moravskoslezského kraje, PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D.- hejtman Královehradeckého kraje, Mgr. Zdeňka Leščišinová- starostka města Frenštát pod Radhoštěm, Ing. Radka Krištofová- starostka města Fulnek, Ing. Dagmar Sahánková- starostka města Hostinné, Mgr. Jana Drejslová- místostarostka města Rychnov nad Kněžnou, Bc. Lenka Ševčíková- starostka obce Klášterec nad Orlicí, Ing. Zdenka Szukalská- starostka města Moravský Beroun, Jaroslav Král- starosta města Benátky nad Jizerou, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem, Ing. Petr Rys, MBA- starosta města Bruntál, Ing. Pavel Dominik- starosta města Břeclav, Bc. Martin Staněk, DiS- starosta města Česká Skalice, Ing. Jan Jarolím- starosta města Dvůr Králové nad Labem, Petr Fiala- starosta města Letohrad, Petr Hable- starosta města Nové Město nad Metují, Vít Aldorf- starosta města Oslavany, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Mgr. Zdeněk Brož- starosta města Šumperk, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Petr Krejcar- starosta obce Veliny, Ing. Ivan Husák- starosta obce Zichovec, Alfred Plašil- místostarosta města Vrchlabí, Ing. Petr Poláček- místostarosta města Dobruška, RNDr. Jan Přichystal- místostarosta města Šumperk, Libor Koldinský- starosta města Týniště nad Orlicí, Radomil Kašpar- starosta města Litomyšl, Mgr. Josef Cogan- starosta města Nová Paka, Pavel Čejka- starosta města Bzenec, Bc. Jiří Vogel- starosta města Štíty, zastupitelstvo obce Deštné v Orlických horách, Ing. Vojtěch Štancl- místostarosta města Choceň, JUDr. Martin Netolický, Ph.D.- hejtman Pardubického kraje, Ing. Věra Nechybová- primátorka statutárního města Ústí nad Labem, Mgr. Ivana Majíčková, MBA- starostka města Kunovice, Petr Hudousek - starosta města Rokytnice v Orlických horách, Rostislav Koštial- starosta města Mikulov, Ing. Petr Klouda- starosta města Rýmařov

Generální partner

Hlavní partneři

Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Kaláb - stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
RACHA KOVO SPORT s.r.o.

Partneři

ALFUN a.s.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
METALLPLAST-RECYKLING, spol. s r.o., - ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
SNIP & CO - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Bizmark - reklamní agentura
Buchlovské hory
léčba pohybového aparátu
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kubica - návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
Kavárna Adria - caffé restaurant
Maximum Party Service - cateringový servis
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Zábojník - výroba cementového zboží
Hape - specializovaná prodejna kol
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!