Poděkování

9. Prosinec 2018
Od: 
rosťa švelch
Při pohledu na mapu příští cyklotour bych chtěl zpětně poděkovat za to že ta letošní projížděla západem Čech a taky jako vždy za skvělou organizaci při této záslužné akci kterou podpořím i v roce 2019 do kterého přeju všem hodně štěstí a pevné zdraví

Odpověď Matoušovi

18. Červen 2018
Od: 
Petr Vlček - Na kole dětem
Dobrý den Matouši, děkujeme za Váš podnět a zároveň se omlouváme za naše neukázněné účastníky.

Prosba

15. Červen 2018
Od: 
Matouš
Bezesporu skvělý projekt, fandím Vám, sám jsem aktivní cyklista, nicméně bylo by dobré před jízdou poučit účastníky že se jede za plného silničního provozu, s dodržováním pravidel provozu.

pozdrav

7. Červen 2018
Od: 
Františka Šesták
Milí přátelé! Sleduji pozorně vaší jízdu. V pátek se těším na setkání. Pokud mi budou síly stačit, zkusím s vámi letos projet alespoň poslední dvě etapy z Rokycan do Kašperských Hor a snad potom i cíle v Domažlicích.

Mnoho sil a poděkování za děti, kterým pomáháte!

7. Červen 2018
Od: 
Dana
Kreiso, tak je tu další rok Tvé účasti a já opět mohu hrdě poděkovat, že s radostí vydáváš energii pro děti. Přeji úspěšný dojezd a fandím celému pelotonu! Všichni jste jedničky!

9. etapa

7. Červen 2018
Od: 
Zdeněk
Těšíme se až Vás doprovodíme ze Rpet do Hořovic. žáci 2 ZŠ Hořovice

Zdravíme Standu Vilímka a jeho parťáky !!!

7. Červen 2018
Od: 
CML
Ahoj Stando, jsi zase za hvězdu, včera jsi se mihl v televizi :-). Samé krásné počasí bez průtrží mračen, hodně ujetých kilometrů a bez silničních vyrážek. Jste úžasní !!!

6.etapa

6. Červen 2018
Od: 
J.F.K.
Hluboce se skláním před tahounem celého vzorného peletonu panem Zimovčákem. Super akce s hlubokou myšlenkou. Bylo mi velkou ctí vás doprovodit na této etapě. Hodně zdraví a sil do dalších projektů.

5. etapa

5. Červen 2018
Od: 
Žáci ze ZŠ Polná + doprovod
Bylo nám velikou ctí i potěšením zároveň, připojit se k vám v úseku Polná - Havlíčkův Brod. Přejeme vám hodně sil i zadaru na dalších etapách.

Ucta

4. Červen 2018
Od: 
Zdeněk Ráček
Smekam před všemi účastníky tohoto projektu. Máte mojí účtu a obdiv. Jel jsem jen jeden den. Příští ročník snad více. Hodně sil do pedálů.

5. etapa

4. Červen 2018
Od: 
Luboš
Díky, že jsem se na trase Polná - Hlinsko mohl stát malou součástí velkého pelotonu. Jste skvělá parta pro dobrou věc! Dobře dojeďte!

Pozdrav z Teplic

4. Červen 2018
Od: 
Anička T.
Moc vás všechny zdravím :-) Děkuji vám, že jsem mohla jet s vámi. Poznala jsem nové prima lidi. Byla radost si s vámi povídat, společně šlapat i se smát :-) Včera jsem se musela odpojit. Mrzelo mě to! Moc na vás myslím a fandím vám na dálku.

Pozdrav

3. Červen 2018
Od: 
Jaroslav
Šťastný dojezd do cíle všech etap, hodně příznivců a podporovatelů. P.S. Kousek etapy jsem se přidal, tempo do kopců pana Zimovčáka je obdivuhodné... Smekám pane Zimovčáku!

Zdravime z Vysočiny

16. Květen 2018
Od: 
Honza
Ahoj, rádi bychom vás z Jihlavy doprovodili( jako vloni z Frýdku do Brna), tak doufáme v pěkné počasí, že se cestou neztratite a dle itineráře dorazíte.

Dresy s jmenovkou

29. Březen 2018
Od: 
Jaroslav z Hodonína
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda potvrzujete přijmutí emailu s objednávkou dresu ???

První cyklotour

11. Březen 2018
Od: 
Petr Vlček
Tomáši, do konce března zveřejníme pravidla účasti. Pokud se přihlásíš včas, tak jsme schopni zajistit i nocleh. Tak prosím ještě chvilku strpení.

První cyklo tour

8. Březen 2018
Od: 
Tomáš
Zdravím, velmi se mi zalíbil Váš projekt, rád bych se letos zúčastnil několika etap. Chtěl bych se zeptat, zda se musím někde registrovat a v rámci etap, jestli je zajištěn i nějak nocleh ? Děkuji

Pozdrav ke klokanům

6. Březen 2018
Od: 
Beruška
Hezky si ještě užívejte krásné přírody a šlapejte dál ve zdraví a jen s malými defekty pro dobrou věc:-))

Pozdravy z mrazů

1. Březen 2018
Od: 
Petr Vlček
Ahoj Renáto, díky moc za pozdrav. Opravdu jsme zde zatím potkali samé milé a usměvavé lidi. Ty zlé a naštvané asi mají někde schované :-)

Na kole dětem 2018

1. Březen 2018
Od: 
Petr Vlček
Přesnou trasu zveřejníme do konce března i s mapou

Stránky

Záštita projektu

JUDr. Martin Netolický, PH.D.- hejtman Pardubického kraje, Pavel Pacal- náměstek hejtmana Kraje Vysočina a radní města Třebíč, Ing. Tomáš Macura, MBA- primátor statutárního města Ostrava, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brna, Ing. Martin Charvát- primátor statutárního města Pardubice, Bc. Tomáš Navrátil- náměstek primátora statutárního města Přerov, Dana Navrátilová- místostarostka města Lipník nad Bečvou, Mgr. Eliška Olšáková- starostka města Valašské Klobouky, Ing. Hana Příleská- starostka města Uherský Ostroh, Ing. Zuzana Vejvodová- starostka MČ Praha- Zbraslav, PaedDr. Hana Potměšilová- starostka města Hustopeče, Mgr. Lenka Mrzílková- starostka města Neratovice, Ing. Iveta Koulová- starostka města Unhošť, Mgr. Renata Smutná- starostka města Strážnice, Ing. Bc. Marie Semelová- starostka města Luhačovice, Lubomír Šobich- starosta města Studénka, Mgr. Petr Řezníček- starosta města Chrudim, Ing. Miloslav Přikryl- starosta města Lipník nad Bečvou, Ing. Jaroslav Končický- starosta města Slavičín, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Vladimír Měrka- starosta města Náměšť nad Oslavou, Jindřich Skočdopole- starosta města Polná, Mgr. Jan Tecl, MBA- starosta města Havlíčkův Brod, Ing. Tomáš Škaryd- starosta města Chotěboř, Bc. Jakub Nekolný- starosta města Český Brod, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem- Stará Boleslav, Vladimír Urban- starosta města Roudnice nad Labem, PhDr. Radim Wolák- starosta města Velvary, Mgr. Jan Čižinský- starosta MČ Praha 7, Ing. Pavel Richter- starosta MČ Praha 5, Dr. Ing. Jiří Peřina- starosta města Hořovice, Václav Kočí- starosta města Rokycany, Mgr. Karel Naxera- starosta města Přeštice, Ing. Jiří Švec- starosta města Nepomuk, Ing. Michael Forman- starosta města Horažďovice, Bc. Petr Mottl- starosta města Sušice, Pavel Valdman- starosta města Hartmanice, Mgr. Rudolf Salvetr- starosta města Klatovy, Petr Málek- starosta města Kašperské Hory, Jan Löffelmann- starosta města Kdyně, Milan Lúčka- starosta města Hodonín, Rostislav Mihel- starosta obce Drslavice, Ing. Jaroslav Kreml- starosta obce Lužice, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Libor Pospíšil- starosta obce Prášily, Josef Tkadlec- starosta obce Horní Lideč, Vladimír Pánek- starosta města Čimelice, Ing. Richard Ehler- starosta městyse Suchdol nad Odrou, Mgr. Michael Kašpar- místostarosta města Kolín, Ing. Pavel Zálom- místostarosta města Slaný, Bc. Lukáš Herold - místostarosta MČ Praha 5, Radek Rejna- radní MČ Praha- Zbraslav

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
ALFUN a.s.
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
Kaláb - stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby

Partneři

RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Zábojník - výroba cementového zboží
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kubica - návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
léčba pohybového aparátu
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Buchlovské hory
Maximum Party Service - cateringový servis
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!