Partneři projektu

Děkujeme všem, kdo podpořili projekt Na kole dětem. Ať už  přispěli finančně, pomohli při organizaci, půjčili auto, naplánovali trasu, zajistili ubytování, navrhli grafiku, navštívili představitele partnerských krajů, měst a obcí, zajistili dresy, napsali do novin, šlapali do pedálů, nabídli domácí koláče nebo třeba jen zamávali u krajnice.

Měli jsme a máme dobrý pocit z každého, kdo přiložil ruku k dílu, třeba jen maličko, ale přiložil. Děkujeme všem, kdo se přidali k dobré věci, kdo nemyslí jen na sebe a jimž stačí udělat něco pro jiné jen za dobrý pocit.

Generální partner projektu

Partneři projektu 2018

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
SMO Otrokovice
Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Interflex s.r.o.
specialista na betonové podlahy
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Nadace ČEZ
Poskytování nadačních příspěvků
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
MetLife pojišťovna a.s.
Poskytovatel životního pojištění
AQUA-THERMO
prodej a servis čerpadel
ALFUN a.s.
ALFUN a.s.
Distributor hutního materiálu
LINSTRAM, spol. s r.o.
administrativní interiéry
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
AR Brno
Výrobce a dodavatel potrubních součástí
Kaláb - stavební firma
Kaláb
Stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
UniCredit Bank
Bankovní produkty a služby
Hamag
Slévárny Zlín
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
zámečnické práce, výroba sportovního vybavení sportovišť
KARETA s.r.o.
Stavební firma
ALTA MINERALS, a.s.
Dodávky železnorudných surovin
Chotěbořské strojírny, a.s.
...realizujeme Vaše nápady
Kiswire Cord Czech s.r.o.
Světový výrobce ocelových drátů a lan
ROMAPOL
Kancelářská technika
LUČEBNÍ ZÁVODY DRASLOVKA A.S. KOLÍN
Draslovka
Zdeněk Tomášek s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Qualiform
Certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Kamenictví Zimovčák
Kamenické a štukatérské práce
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Ing. Petr Koukal
Computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Plastová okna Heřmanův Městec
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Pivovar Zichovec
METALLPLAST - RECYKLING
Ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
Alza.cz
největší internetový obchod
SÝKORA SPORTSWEAR s.r.o.
výroba cyklistického oblečení
Zvony Jan Šeda
Zvonařská dílna
PK METON s.r.o.
bezpečnost práce, požární ochrana
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Hervis
Kola, obuv, oblečení a fitness
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Stavreko
Provádění staveb a jejich změn
Zábojník - výroba cementového zboží
Zábojník
Výroba cementového zboží
Styrotrade, a.s.
největší výrobce polystyrenu EPS v České republice
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kooperativa
Pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
SILNICE.CZ s.r.o.
výstavba a recyklace komunikací
Bizmark - reklamní agentura
Bizmark - reklamní agentura
Audisbus
Autobusová doprava pro Orlické hory a Podorlicko
Zlatnictví Lužice - Lenka Motyčková
Lenka Motyčková - zlatnice
OBARA CORPORATION
svařovací technika
INSTAV Hlinsko a.s.
vodohospodářské a další stavby
VORTEXAIR s.r.o.
chladicí a klimatizační zařízení
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
TK Sport
Prodej a servis jízdích kol
HAVLÍK OPAL, spol. s r.o.
výroba tyčinek
Národní zemědělské muzeum - Praha
muzeum
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Manager Team Brno
Produkční a umělecká agentura
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Gumex
Maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Dřevovýroba Praděd s.r.o.
Lesnicko - dřevařská firma
ELPREMO, spol. s r.o.
prodej elektroinstalačního materiálu
OSRAM Bruntál spol. s r.o.
osvětlení
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Comtherm Brno
Komponenty pro plynová zařízení
W - TECHNOLOGY, s.r.o.
vývoj a výroba upínacích systémů
Motogrip
nosiče registrační značky pro motocykly a čtyřkolky
Kardiobrychta s.r.o.
ambulantní kardiologická péče
KOVO KNOTEK s.r.o.
zakázková kovovýroba
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kavárna Adria
Caffé restaurant
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Kubica reklama
Návrhy a realizace reklamy
Dolver
Realizace staveb, demolice
AK Dent - stomatologické centrum
AK Dent
Stomatologické centrum
Alfa Plastik, a.s.
vývoj, výroba a montáž plastových výlisků
SUN SYSTEM
stínící a garážová technika
léčba pohybového aparátu
Lázně Mšené
lázně - léčba pohybového aparátu
Macco Organiques, s.r.o.
distribuce minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky
Vodohospodářské stavby Javorník - CZ s.r.o.
výstavba vodovodů, kanalizací, čistíren odpadních vod
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Ing. Ilona Heligrová
Daňový poradce a účetní
KARLA, spol. s r.o.
prodej ocelových plechů, výroba hydraulických válců
Pila Ševčík
Zpracování dřeva a dřevovýroba
ALBRECHT ELEKTRO
měření a regulace v průmyslových aplikacích
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Na kole dětem Vysočinou
Cyklojízda
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Prodejny se sportovními potřebami
Buchlovské hory
Motorest Samota
Ubytování a restaurace v Buchlovských horách
Maximum Party Service - cateringový servis
Maximum Party Service
Cateringový servis
Orlické hory a Podorlicko
Princip
správa vozového parku
Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
Hlavní město Praha
Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Olomoucký kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Město Chrudim
Obec Horní Lideč
Město Kdyně
Kdyně
Město Slavičín
Město Nepomuk
Obec Nedašov
Železná Ruda
město Železná Ruda
Město Brumov - Bylnice
Město Neratovice
Neratovice
Štítná nad Vláří - Popov
Město Nýrsko
Město Horažďovice
Statutární město Ostrava
Statutární město Ostrava
Statutární město Přerov
Město Polná
Město Polná
Město Velvary
Město Chotěboř
Obec Prášily
Obec Prášily
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Statutární město Pardubice
Městys Suchdol nad Odrou
Městys Suchdol nad Odrou
Praha 7
MČ Praha 7
Město Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Město Uherský Ostroh
Město Uherský Ostroh
Lužice
obec Lužice
Obec Čimelice
Obec Čimelice
Obec Vlčnov
Obec Vlčnov
Praha 5
MČ Praha 5
Obec Družec
Město Hořovice
Město Hořovice
Město Havlíčkův Brod
Město Český Brod
Město Český Brod
Obec Podolí
Město Studénka
město Studénka
Město Rosice
Město Přeštice
Přeštice
Město Slaný
Město Kašperské Hory
Kašperské Hory
Město Unhošť
Město Hartmanice
Město Hartmanice
Město Valašské Klobouky
Město Hlinsko
město Hlinsko
obec Zichovec
Město Domažlice
město Domažlice
Město Sušice
Hroznová Lhota
obec
Obec Vlachovice
Statutární město Brno
Statutární město Brno
Město Heřmanův Městec
Město Hustopeče
Město Náměšť nad Oslavou
Město Lipník nad Bečvou
Městská část Praha-Zbraslav
Město Rudná
Město Rudná
Statutární Město Zlín
Základní škola Františka Kupky, Dobruška
ZŠ Dobruška
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
ZŠ Velká Bíteš
ZŠ a MŠ Deštné v Orlických horách
škola
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
Masarykova ZŠ Dolní Roveň
škola
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
ZŠ Heřmanův Městec
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota
Základní škola
Základní škola Valašské Klobouky
Základní škola Valašské Klobouky
základní škola
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
1. základní škola Hořovice
základní škola
Gymnázium Valašské Klobouky
Gymnázium Valašské Klobouky
gymnázium
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
2. ZŠ Hořovice
základní škola
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní a mateřská škola
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice
gymnázium
Základní škola Brumov-Bylnice
Základní škola Brumov-Bylnice
základní škola
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
základní škola
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
Základní škola Mohelno
základní škola
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Brno, Pavlovská 16
základní škola
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
ZŠ a MŠ Katovice
Základní a mateřská škola
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
ZŠ Velvary
ZŠ Telč, Masarykova
ZŠ Telč, Masarykova
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Příbor
Základní škola Příbor
Fakultní základní škola České Mládeže 230/2 Ústí nad Labem
Fakultní základní škola České Mládeže 230/2 Ústí nad Labem
Základní škola
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Základní škola, Muchova 228, Chlumec
Základní škola Chlumec
Základní škola, Muchova 228, Chlumec
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Toužim
Základní škola Toužim
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní škola Rosice
Základní škola Rosice
základní škola a Mateřská škola Tisá
základní škola a Mateřská škola Tisá
základní škola a Mateřská škola Tisá
Základní škola a mateřská škola Těšany
Základní škola a mateřská škola Těšany
ZŠ a MŠ Petrovice
ZŠ a MŠ Petrovice
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
ZŠ Nové Město na Moravě
ZŠ Příbram VII
ZŠ Štítná nad Vláří
Gymnázium Vodňany, Bavorská
ZŠ Příbram II
ZŠ Alešova Vodňany
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ a MŠ Pohořelice
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ a MŠ Moravský Písek
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ Rousínov
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
3. Základní škola Holešov
ZŠ Železný Brod, Školní 700
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ Malá Skála
ZŠ Sokolská Třeboň
Gymnázium I. Olbrachta Semily
ZŠ Třeboň praktická
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ Slušovice
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ a MŠ Nučice
ZŠ Koryčany
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ Mutěnice
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
ZŠ Luhačovice
ZŠ Šlapanice
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
Gymnázium Lipník nad Bečvou
Masarykova základní škola Obecnice
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Střední odborná škola Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice
Lékař, patří mezi světovou špičku v oboru hrudní a břišní chirurgie
Prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc.
Lékař, specialista na hrudní a břišní chirurgii
Lékař - přední český kardiochirurg
Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.
Přední český kardiochirurg
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16, olympijská medailistka, mistryně světa
Gabriela Koukalová
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Petr Koukal
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Martina Trnková (Štěpánková)
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Vedoucí lékař transplantační jednotky na klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol
Doc. MUDr. Petr Sedláček, CSc.
Vedoucí lékař transplantační jednotky FN Motole
Předseda Českého klubu olympioniků
Oldřich Svojanovský
Předseda Českého klubu olympioniků
Jan Králík
Jan Králík
spisovatel, cestovatel
Velocipedista a cestovatel
Ivan Burkert
Velocipedista
Majitelé M3M studio, Plzeň
Láďa Jarolím, Vlaďka Johánková
Majitelé M3M studio, Plzeň
Sváťa Božák
Sváťa Božák
ultracyklista
Ivo Koblasa
Ivo Koblasa
cyklista - Paralympijský reprezentant ČR
Jiří Hledík
Jiří Hledík
ultracyklista
MVDr. Jan Bicek
Jan Bicek
hendikepovaný cyklista
Karel Loprais
Karel Loprais
automobilový závodník

Záštita projektu

JUDr. Martin Netolický, PH.D.- hejtman Pardubického kraje, Pavel Pacal- náměstek hejtmana Kraje Vysočina a radní města Třebíč, Ing. Tomáš Macura, MBA- primátor statutárního města Ostrava, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brna, Ing. Martin Charvát- primátor statutárního města Pardubice, Bc. Tomáš Navrátil- náměstek primátora statutárního města Přerov, Dana Navrátilová- místostarostka města Lipník nad Bečvou, Mgr. Eliška Olšáková- starostka města Valašské Klobouky, Ing. Hana Příleská- starostka města Uherský Ostroh, Ing. Zuzana Vejvodová- starostka MČ Praha- Zbraslav, PaedDr. Hana Potměšilová- starostka města Hustopeče, Mgr. Lenka Mrzílková- starostka města Neratovice, Ing. Iveta Koulová- starostka města Unhošť, Mgr. Renata Smutná- starostka města Strážnice, Ing. Bc. Marie Semelová- starostka města Luhačovice, Lubomír Šobich- starosta města Studénka, Mgr. Petr Řezníček- starosta města Chrudim, Ing. Miloslav Přikryl- starosta města Lipník nad Bečvou, Ing. Jaroslav Končický- starosta města Slavičín, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Vladimír Měrka- starosta města Náměšť nad Oslavou, Jindřich Skočdopole- starosta města Polná, Mgr. Jan Tecl, MBA- starosta města Havlíčkův Brod, Ing. Tomáš Škaryd- starosta města Chotěboř, Bc. Jakub Nekolný- starosta města Český Brod, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem- Stará Boleslav, Vladimír Urban- starosta města Roudnice nad Labem, PhDr. Radim Wolák- starosta města Velvary, Mgr. Jan Čižinský- starosta MČ Praha 7, Ing. Pavel Richter- starosta MČ Praha 5, Dr. Ing. Jiří Peřina- starosta města Hořovice, Václav Kočí- starosta města Rokycany, Mgr. Karel Naxera- starosta města Přeštice, Ing. Jiří Švec- starosta města Nepomuk, Ing. Michael Forman- starosta města Horažďovice, Bc. Petr Mottl- starosta města Sušice, Pavel Valdman- starosta města Hartmanice, Mgr. Rudolf Salvetr- starosta města Klatovy, Petr Málek- starosta města Kašperské Hory, Jan Löffelmann- starosta města Kdyně, Milan Lúčka- starosta města Hodonín, Rostislav Mihel- starosta obce Drslavice, Ing. Jaroslav Kreml- starosta obce Lužice, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Libor Pospíšil- starosta obce Prášily, Josef Tkadlec- starosta obce Horní Lideč, Vladimír Pánek- starosta města Čimelice, Ing. Richard Ehler- starosta městyse Suchdol nad Odrou, Mgr. Michael Kašpar- místostarosta města Kolín, Ing. Pavel Zálom- místostarosta města Slaný, Bc. Lukáš Herold - místostarosta MČ Praha 5, Radek Rejna- radní MČ Praha- Zbraslav

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
ALFUN a.s.
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
Kaláb - stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby

Partneři

RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Zábojník - výroba cementového zboží
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Bizmark - reklamní agentura
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kubica - návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
léčba pohybového aparátu
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Buchlovské hory
Maximum Party Service - cateringový servis
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!