Děti z ostravské Haimy byly v Beskydech

Beskydské Eldorádo 2018

Dostali jsme milý pozdrav z ostravské Haimy od Míši Češkové a musíme se přiznat, že jsme moc rádi, že můžeme dětem alespoň trochu pomoci.

Napsala nám:

" Rok utekl jako voda a my opět vyrazili na ozdravný pobyt s 30 dětmi z organizace HAIMA. Už několik let se s dětmi vracíme do hotelu Duo, který se nachází v  nádherné prostředí Beskydských  hor.    Dostatek sportovního využití i herních aktivit v okolí hotelu, na hřišti, ve venkovním i hotelovém bazénu nám umožňuje dětem nabídnout velmi pestrý táborový týden. Pěkné ubytování s prostornou klubovnou, která se stala základnou po celou dobu našeho pobytu.  Celotáborová hra Beskydské El Dorádo se nesla v duchu starověké pověsti o bájném městě a ukrytém pokladu. Děti měly v pěti dnech splnit úkoly, sbírat body pro svá družstva a získat záhadné šifry. Zážitkem pro všechny byl výlet na ranč Kostelany, kde byl pro děti připraven westernový program plný kovbojských a indiánských soutěží, projížďka na koni a vtipné vystoupení. Výborná kuchyně a milý personál, který vždy byl vstřícný k přáním našich dětí, to vše jen podtrhlo naše nadšení z celého pobytu.

Tento pobyt by však nebyl možný bez podpory p.Zimovčáka a jeho nadačního fondu  Na kole dětem. Letošní ozdravný pobyt se opět velmi podařil. S Pepíčkem jsme se potkali na našem výletě v Kostelanech na ranči a tak jako každý rok, i letos si děti vyzkoušely jízdu na velkém kole přímo na ranči pod dohledem šerifa, kovbojů. Bylo to milé setkání s kamarádem na velkém kole s velkým srdcem a s obrovskou chutí pomáhat druhým.

 Za všechny uzdravené děti a za celý realizační tým Haimy Vám všem moc děkujeme za podporu.

„ Kdo najde přítele, najde poklad “ ….děti šifru zdárně rozluštily… snad i každý účastník Beskydského El Doráda si svůj poklad na táborovém pobytu našel… "

Hodně nás potěšil i pozdrav od Radima:

"Beskydské Eldorádo 2018 Jako vždy skvěle strávený bohužel jen jeden týden. Hotel na mě působí kouzelně, ať už za bílého dne s nádherným výhledem na hory nebo v noci s krásným výhledem na hvězdy. Obsluha příjemná, která se vždy snažila vyhovět, pan šéfkuchař se svým jídlem samozřejmě taky nezklamal. Jsem velmi rád, že jezdíme právě na tohle místo. Ovšem na takovéto místo s takovými službami bychom se nikdy nedostali, kdyby nebylo našich sponzorů. Někteří nás dokonce poctili svou osobní návštěvou. Pan Zimovčák taktéž nezklamal a přivezl s sebou svůj krásný a obrovský bicykl, na němž se dětem jízda podle jejich úsměvů velmi líbila.  Musíme poděkovat všem za podporu Haimy Ostrava. Hry pro děti, odměny… a hlavně náš celodenní výlet, který měl mezi dětmi i dospělými obrovský úspěch. Nebo také dárečky. Jezdím na více táborů ročně, ale jedině z táboru Haima se děti vrací s více věcmi, než přijely. A to je potom sranda je balit J. Rozhodně to působí lépe jak na děti, tak na rodiče, když se jejich dítě vrací s tolika dárečky z tábora. Nehledě na to, že děti na nás mají krásnou vzpomínku tak dlouho, dokud svou hračku neztratí. 

Jsem velmi rád za všechny naše kamarády, kteří nás podporují a na dálku nám pomáhají s hladkým průběhem tábora. Díky Vám všem mají naše děti, které to mají trošku těžší než „normální“ děti, na co vzpomínat. Děkujeme!  Radim ( pacient, nyní už táborový instruktor )

 

 

Záštita projektu

JUDr. Martin Netolický, PH.D.- hejtman Pardubického kraje, Pavel Pacal- náměstek hejtmana Kraje Vysočina a radní města Třebíč, Ing. Tomáš Macura, MBA- primátor statutárního města Ostrava, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brna, Ing. Martin Charvát- primátor statutárního města Pardubice, Bc. Tomáš Navrátil- náměstek primátora statutárního města Přerov, Dana Navrátilová- místostarostka města Lipník nad Bečvou, Mgr. Eliška Olšáková- starostka města Valašské Klobouky, Ing. Hana Příleská- starostka města Uherský Ostroh, Ing. Zuzana Vejvodová- starostka MČ Praha- Zbraslav, PaedDr. Hana Potměšilová- starostka města Hustopeče, Mgr. Lenka Mrzílková- starostka města Neratovice, Ing. Iveta Koulová- starostka města Unhošť, Mgr. Renata Smutná- starostka města Strážnice, Ing. Bc. Marie Semelová- starostka města Luhačovice, Lubomír Šobich- starosta města Studénka, Mgr. Petr Řezníček- starosta města Chrudim, Ing. Miloslav Přikryl- starosta města Lipník nad Bečvou, Ing. Jaroslav Končický- starosta města Slavičín, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Vladimír Měrka- starosta města Náměšť nad Oslavou, Jindřich Skočdopole- starosta města Polná, Mgr. Jan Tecl, MBA- starosta města Havlíčkův Brod, Ing. Tomáš Škaryd- starosta města Chotěboř, Bc. Jakub Nekolný- starosta města Český Brod, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem- Stará Boleslav, Vladimír Urban- starosta města Roudnice nad Labem, PhDr. Radim Wolák- starosta města Velvary, Mgr. Jan Čižinský- starosta MČ Praha 7, Ing. Pavel Richter- starosta MČ Praha 5, Dr. Ing. Jiří Peřina- starosta města Hořovice, Václav Kočí- starosta města Rokycany, Mgr. Karel Naxera- starosta města Přeštice, Ing. Jiří Švec- starosta města Nepomuk, Ing. Michael Forman- starosta města Horažďovice, Bc. Petr Mottl- starosta města Sušice, Pavel Valdman- starosta města Hartmanice, Mgr. Rudolf Salvetr- starosta města Klatovy, Petr Málek- starosta města Kašperské Hory, Jan Löffelmann- starosta města Kdyně, Milan Lúčka- starosta města Hodonín, Rostislav Mihel- starosta obce Drslavice, Ing. Jaroslav Kreml- starosta obce Lužice, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Libor Pospíšil- starosta obce Prášily, Josef Tkadlec- starosta obce Horní Lideč, Vladimír Pánek- starosta města Čimelice, Ing. Richard Ehler- starosta městyse Suchdol nad Odrou, Mgr. Michael Kašpar- místostarosta města Kolín, Ing. Pavel Zálom- místostarosta města Slaný, Bc. Lukáš Herold - místostarosta MČ Praha 5, Radek Rejna- radní MČ Praha- Zbraslav

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Kaláb - stavební firma

Partneři

ALFUN a.s.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Buchlovské hory
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Zábojník - výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
Maximum Party Service - cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!