Na kole dětem - nadační fond Josefa Zimovčáka

Informace o nadačním fondu na podporu onkologicky nemocných dětí.

Nabídka dresů a vybavení

Vybavení na sezonu 2014 je pro Vás připraveno a je možno již objednávat, stačí rozkliknout.....

Jak můžete pomoci ?

,,My, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kdo ho mají méně."

 

Rekondiční pobyty

Výlety po horách, hry a soutěže – tak vypadá program rekondičního pobytu dětí  z Česka a Slovenska.

Události spojené s nadačním fondem

Zdraví, radost, pocit štěstí a smích z plných plic...........

Sponzoring, reklama

Chtěli byste finančně podpořit náš projekt? Nabízíme několik možností podpory.

Rekondiční pobyty

Navracíme dětem úsměvy. Děti, které prodělaly onkologickou léčbu, mohou strávit společně s jejich maminkami několik dní v přírodě. Každý rok si malí pacienti mohou užít několik dní v krásném prostředí v přírodě českých či slovenských hor pod dozorem zkušených odborníků. Zde pak kromě výletů a her zažijí alespoň několik zážitků, o které je dlouhodobý pobyt v nemovnici připravil.

Před Vueltou krátká zastávka u dětí

Děti tráví léto na Milovech

Krátkou zastávku mezi dětmi si Pepča dopřál během posledních příprav na odjezd na Vueltu. Bral to jako dobytí baterek. Mnoho dárečkú, exhibice na kole, spousta smíchu- tradiční průběh. Pepa se mezi dětmi cítí zkrátka dobře. :-)

Dětem z Ostravska se líbí v Horní Bečvě

...a Pepovi se tam líbilo také! :-)

Již po několikáté navštívily děti z Ostravska hotel Duo v Horní Bečvě. Krásné prostředí, zdravý horský vzduch, kvalitní zázemí hotelu, to jsou důvody, proč se tam ostravská Haima takřka zabydlela a pořádá zde tábory a rekondiční pobyty opakovaně. V neděli přijel dětem zpestřit odpoledne Pepa Zimovčák.

Pobyt dětí z HAIMY

Letní tábor dětí z HAIMY

Dámy, někde se stala chyba!!!!

Nadační fond Josefa Zimovčáka Na kole dětem přispěl částkou 100 000,- Kč dětem léčeným na Onkologické klinice v Praze v Motole. Tábor zorganizovalo OS Haima Praha. Pepa měl návštěvu do Kláštera Teplá, kde děti trávily prvních čtrnáct dní prázdnin, přesně načasovanou. Ve čtrvetek počasí moc nepřálo, tak Pepčovi zážitky z cest přišly docela vhod. Někdy děti loudí úsměvy na tvářich pomalu, ale nakonec bylo hodně veselo. Malé zjištění.... Dámy, někde se stala chyba - mrkněte na pokojík holčiček a chlapců!!! :-( :-)

 

Diplom pro Josefa Zimovčáka

Onkotábor

Telč - Vanov

V krásné přírodě v okolí Telče si užívaly děti dříve léčené na Pražské onkologické klinice. Bohatý program na 14 dní pro ně připravilo již tradičně  O. S. Haima. Také těmto dětem s radostí přistěl NF Na kole dětem částkou 100 000,- Kč. Při návštěvě Josefa Zimovčáka ho děti bez váhání obdarovaly diplomem za nevšední sportovní výkony.

Děti z ostravské Haimy byly v Beskydech

Beskydské Eldorádo 2018

Dostali jsme milý pozdrav z ostravské Haimy od Míši Češkové a musíme se přiznat, že jsme moc rádi, že můžeme dětem alespoň trochu pomoci.  více....

Pozdravy od dětí z rekondičních pobytů

jsme rádi, že vybrané peníze pomáhají
Děti, které prožívají rekondiční pobyt se Slunečním paprskem na Rhodosu i děti, které jsou s Olomockou Šancí na táboře nám poslaly krásné pozdravy. Moc za ně děkujeme.  

 

První slibované úsměvy

Návštěva v Horní Bečvě

První předané penízky už vyloudily úsměvy na tváři dětem léčeným v nemocnici v Ostravě. Díky stotisícúm, které Pepa předal Haimě Ostrava se mohl uskutečnit pobyt dětí po náročné onkologické léčbě v Horní Bečvě v Beskydech. 

Pohádkový tábor Šance Olomouc

..včetně buchet a PECIVÁLA :-)

V červenci navštívil Pepa děti z Šance Olomouc na Pohádkovém táboře. A bylo to tam opravdu jako v pohádce. Aby si to mohly děti patřičně užít, přispěl jim NF Na kole dětem částkou 100 000 Kč. Pepa se jako vždy se zapojil na pár hodin do programu, nutno říci, že role PECIVÁLA by mu moc nešla. :-)

Děti léčené v Olomouci tráví část léta na táboře v Beskydech

Také se jim líbilo v Horní Bečvě

Josef Zimovčák se svým vysokým kolem navštívil tentokrát rekondiční pobyt dětí, které podstoupily léčbu v Olomouci. Pobyt organizuje občanské sdružení Šance. Bylo to super, dětí bylo více než sto.

Děti z Ostravska po roce na rekondičním pobytu v Horní Bečvě

Josef Zimovčák zpestřil dětem pobyt

Již po několikáté navštívily děti z Ostravska hotel Duo v Horní Bečvě. Krásné prostředí, zdravý horský vzduch, kvalitní zázemí hotelu, to jsou důvody, proč se tam ostravská Haima takřka zabydlela a pořádá zde tábory a rekondiční pobyty opakovaně.  

Stránky

Záštita projektu

JUDr. Martin Netolický, PH.D.- hejtman Pardubického kraje, Pavel Pacal- náměstek hejtmana Kraje Vysočina a radní města Třebíč, Ing. Tomáš Macura, MBA- primátor statutárního města Ostrava, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brna, Ing. Martin Charvát- primátor statutárního města Pardubice, Bc. Tomáš Navrátil- náměstek primátora statutárního města Přerov, Dana Navrátilová- místostarostka města Lipník nad Bečvou, Mgr. Eliška Olšáková- starostka města Valašské Klobouky, Ing. Hana Příleská- starostka města Uherský Ostroh, Ing. Zuzana Vejvodová- starostka MČ Praha- Zbraslav, PaedDr. Hana Potměšilová- starostka města Hustopeče, Mgr. Lenka Mrzílková- starostka města Neratovice, Ing. Iveta Koulová- starostka města Unhošť, Mgr. Renata Smutná- starostka města Strážnice, Ing. Bc. Marie Semelová- starostka města Luhačovice, Lubomír Šobich- starosta města Studénka, Mgr. Petr Řezníček- starosta města Chrudim, Ing. Miloslav Přikryl- starosta města Lipník nad Bečvou, Ing. Jaroslav Končický- starosta města Slavičín, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Vladimír Měrka- starosta města Náměšť nad Oslavou, Jindřich Skočdopole- starosta města Polná, Mgr. Jan Tecl, MBA- starosta města Havlíčkův Brod, Ing. Tomáš Škaryd- starosta města Chotěboř, Bc. Jakub Nekolný- starosta města Český Brod, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem- Stará Boleslav, Vladimír Urban- starosta města Roudnice nad Labem, PhDr. Radim Wolák- starosta města Velvary, Mgr. Jan Čižinský- starosta MČ Praha 7, Ing. Pavel Richter- starosta MČ Praha 5, Dr. Ing. Jiří Peřina- starosta města Hořovice, Václav Kočí- starosta města Rokycany, Mgr. Karel Naxera- starosta města Přeštice, Ing. Jiří Švec- starosta města Nepomuk, Ing. Michael Forman- starosta města Horažďovice, Bc. Petr Mottl- starosta města Sušice, Pavel Valdman- starosta města Hartmanice, Mgr. Rudolf Salvetr- starosta města Klatovy, Petr Málek- starosta města Kašperské Hory, Jan Löffelmann- starosta města Kdyně, Milan Lúčka- starosta města Hodonín, Rostislav Mihel- starosta obce Drslavice, Ing. Jaroslav Kreml- starosta obce Lužice, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Libor Pospíšil- starosta obce Prášily, Josef Tkadlec- starosta obce Horní Lideč, Vladimír Pánek- starosta města Čimelice, Ing. Richard Ehler- starosta městyse Suchdol nad Odrou, Mgr. Michael Kašpar- místostarosta města Kolín, Ing. Pavel Zálom- místostarosta města Slaný, Bc. Lukáš Herold - místostarosta MČ Praha 5, Radek Rejna- radní MČ Praha- Zbraslav

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
ALFUN a.s.
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
Kaláb - stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby

Partneři

RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Zábojník - výroba cementového zboží
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kubica - návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
léčba pohybového aparátu
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Buchlovské hory
Maximum Party Service - cateringový servis
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!