Na kole dětem - nadační fond Josefa Zimovčáka

Informace o nadačním fondu na podporu onkologicky nemocných dětí.

Nabídka dresů a vybavení

Vybavení na sezonu 2014 je pro Vás připraveno a je možno již objednávat, stačí rozkliknout.....

Jak můžete pomoci ?

,,My, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kdo ho mají méně."

 

Rekondiční pobyty

Výlety po horách, hry a soutěže – tak vypadá program rekondičního pobytu dětí  z Česka a Slovenska.

Události spojené s nadačním fondem

Zdraví, radost, pocit štěstí a smích z plných plic...........

Sponzoring, reklama

Chtěli byste finančně podpořit náš projekt? Nabízíme několik možností podpory.

Rekondiční pobyty

Navracíme dětem úsměvy. Děti, které prodělaly onkologickou léčbu, mohou strávit společně s jejich maminkami několik dní v přírodě. Každý rok si malí pacienti mohou užít několik dní v krásném prostředí v přírodě českých či slovenských hor pod dozorem zkušených odborníků. Zde pak kromě výletů a her zažijí alespoň několik zážitků, o které je dlouhodobý pobyt v nemovnici připravil.

Před Vueltou krátká zastávka u dětí

Děti tráví léto na Milovech

Krátkou zastávku mezi dětmi si Pepča dopřál během posledních příprav na odjezd na Vueltu. Bral to jako dobytí baterek. Mnoho dárečkú, exhibice na kole, spousta smíchu- tradiční průběh. Pepa se mezi dětmi cítí zkrátka dobře. :-)

Dětem z Ostravska se líbí v Horní Bečvě

...a Pepovi se tam líbilo také! :-)

Již po několikáté navštívily děti z Ostravska hotel Duo v Horní Bečvě. Krásné prostředí, zdravý horský vzduch, kvalitní zázemí hotelu, to jsou důvody, proč se tam ostravská Haima takřka zabydlela a pořádá zde tábory a rekondiční pobyty opakovaně. V neděli přijel dětem zpestřit odpoledne Pepa Zimovčák.

Pobyt dětí z HAIMY

Letní tábor dětí z HAIMY

Dámy, někde se stala chyba!!!!

Nadační fond Josefa Zimovčáka Na kole dětem přispěl částkou 100 000,- Kč dětem léčeným na Onkologické klinice v Praze v Motole. Tábor zorganizovalo OS Haima Praha. Pepa měl návštěvu do Kláštera Teplá, kde děti trávily prvních čtrnáct dní prázdnin, přesně načasovanou. Ve čtrvetek počasí moc nepřálo, tak Pepčovi zážitky z cest přišly docela vhod. Někdy děti loudí úsměvy na tvářich pomalu, ale nakonec bylo hodně veselo. Malé zjištění.... Dámy, někde se stala chyba - mrkněte na pokojík holčiček a chlapců!!! :-( :-)

 

Diplom pro Josefa Zimovčáka

Onkotábor

Telč - Vanov

V krásné přírodě v okolí Telče si užívaly děti dříve léčené na Pražské onkologické klinice. Bohatý program na 14 dní pro ně připravilo již tradičně  O. S. Haima. Také těmto dětem s radostí přistěl NF Na kole dětem částkou 100 000,- Kč. Při návštěvě Josefa Zimovčáka ho děti bez váhání obdarovaly diplomem za nevšední sportovní výkony.

První slibované úsměvy

Návštěva v Horní Bečvě

První předané penízky už vyloudily úsměvy na tváři dětem léčeným v nemocnici v Ostravě. Díky stotisícúm, které Pepa předal Haimě Ostrava se mohl uskutečnit pobyt dětí po náročné onkologické léčbě v Horní Bečvě v Beskydech. 

Pohádkový tábor Šance Olomouc

..včetně buchet a PECIVÁLA :-)

V červenci navštívil Pepa děti z Šance Olomouc na Pohádkovém táboře. A bylo to tam opravdu jako v pohádce. Aby si to mohly děti patřičně užít, přispěl jim NF Na kole dětem částkou 100 000 Kč. Pepa se jako vždy se zapojil na pár hodin do programu, nutno říci, že role PECIVÁLA by mu moc nešla. :-)

Děti léčené v Olomouci tráví část léta na táboře v Beskydech

Také se jim líbilo v Horní Bečvě

Josef Zimovčák se svým vysokým kolem navštívil tentokrát rekondiční pobyt dětí, které podstoupily léčbu v Olomouci. Pobyt organizuje občanské sdružení Šance. Bylo to super, dětí bylo více než sto.

Děti z Ostravska po roce na rekondičním pobytu v Horní Bečvě

Josef Zimovčák zpestřil dětem pobyt

Již po několikáté navštívily děti z Ostravska hotel Duo v Horní Bečvě. Krásné prostředí, zdravý horský vzduch, kvalitní zázemí hotelu, to jsou důvody, proč se tam ostravská Haima takřka zabydlela a pořádá zde tábory a rekondiční pobyty opakovaně.  

Na kole dětem

Na Oravské přehradě si to děti užívají

Josef Zimovčák navštívil děti na rekondičním pobytu u městečka Námestovo

Rekondiční pobyt u Oravské přehrady pořádal Krtek v síti a byl společný pro děti ze Slovenska a z Čech. Celkem se zde zúčastnilo 90 dětí. Využili kapacitu Ranče u Edyho. 

Poděkování Nadačnímu fondu Na kole dětem

Zimní rekondiční pobyt dětí z Ostravska

Děti léčené na Ostravské dětské klinice byly na zimním rekondičním pobytu v Horní Bečvě v Beskydech. Sněhové podmínky sice nebyly optimální, ale děti se nenudily. Animační program byl připraven pro všechny varianty. Navštívil je také Pepa se svým kolem a prožil s dětmi krásný páteční podvečer. Ukázal, že jeho silnou stránkou není jen kolo, ale dokáže zabojovat i při společenských hrách.

Stránky

Záštita projektu

Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brno, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.- hejtman Moravskoslezského kraje, PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D.- hejtman Královehradeckého kraje, Mgr. Zdeňka Leščišinová- starostka města Frenštát pod Radhoštěm, Ing. Radka Krištofová- starostka města Fulnek, Ing. Dagmar Sahánková- starostka města Hostinné, Mgr. Jana Drejslová- místostarostka města Rychnov nad Kněžnou, Bc. Lenka Ševčíková- starostka obce Klášterec nad Orlicí, Ing. Zdenka Szukalská- starostka města Moravský Beroun, Jaroslav Král- starosta města Benátky nad Jizerou, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem, Ing. Petr Rys, MBA- starosta města Bruntál, Ing. Pavel Dominik- starosta města Břeclav, Bc. Martin Staněk, DiS- starosta města Česká Skalice, Ing. Jan Jarolím- starosta města Dvůr Králové nad Labem, Petr Fiala- starosta města Letohrad, Petr Hable- starosta města Nové Město nad Metují, Vít Aldorf- starosta města Oslavany, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Mgr. Zdeněk Brož- starosta města Šumperk, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Petr Krejcar- starosta obce Veliny, Ing. Ivan Husák- starosta obce Zichovec, Alfred Plašil- místostarosta města Vrchlabí, Ing. Petr Poláček- místostarosta města Dobruška, RNDr. Jan Přichystal- místostarosta města Šumperk, Libor Koldinský- starosta města Týniště nad Orlicí, Radomil Kašpar- starosta města Litomyšl, Mgr. Josef Cogan- starosta města Nová Paka, Pavel Čejka- starosta města Bzenec, Bc. Jiří Vogel- starosta města Štíty, zastupitelstvo obce Deštné v Orlických horách, Ing. Vojtěch Štancl- místostarosta města Choceň, JUDr. Martin Netolický, Ph.D.- hejtman Pardubického kraje, Ing. Věra Nechybová- primátorka statutárního města Ústí nad Labem, Mgr. Ivana Majíčková, MBA- starostka města Kunovice, Petr Hudousek - starosta města Rokytnice v Orlických horách, Rostislav Koštial- starosta města Mikulov, Ing. Petr Klouda- starosta města Rýmařov

Generální partner

Hlavní partneři

Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Kaláb - stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
RACHA KOVO SPORT s.r.o.

Partneři

ALFUN a.s.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
SNIP & CO - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Bizmark - reklamní agentura
Buchlovské hory
léčba pohybového aparátu
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kubica - návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
Kavárna Adria - caffé restaurant
Maximum Party Service - cateringový servis
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Zábojník - výroba cementového zboží
Hape - specializovaná prodejna kol
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!