CYKLOTOUR 2012: 2.-16. ČERVNA

3. ročník cyklojízdy s Josefem Zimovčákem

V roce 2012 proběhla veřejná cyklojízda „Na kole dětem“ napříč Českou republikou v čele s Josefem Zimovčákem. Zde najdete informace o loňském ročníku, fotografie a postřehy z průběhu cyklojízdy.Cyklotour 2012 - mapa

Záštita projektu

JUDr. Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje, Ing. Jaroslav Palas, hejtman Moravskoslezského kraje, MUDr. Jiří Běhounek, hejtman kraje Vysočina, Milan Chovanec, hejtman Plzeňského kraje, MVDr. Stanislav Mišák, hejtman Zlínského kraje, Mgr. Jiří Zimola, hejtman Jihočeského kraje, Bc. Roman Onderka, MBA, primátor statutárního města Brna, Mgr. Petr Cvik, primátor statutárního města Frýdku - Místku, MUDr. Miroslav Adámek, primátor statutárního města Zlína, Prof. PhDr. Zdeněk Jirásek, CSc., primátor statutárního města Opavy, Jaroslav Vymazal, primátor statutárního města Jihlavy, Ing. Petr Kulhánek Bc., primátor města Karlovy vary, Daniel Pawlas, náměstek primátora statutárního města Havířova, Ing. Petr Rys, MBA, starosta města Bruntál, Mgr. Roman Fabeš, starosta města Telč, Mgr. Pavel Mička, místostarosta města Frenštátu pod Radhoštěm, Mgr. František Lukl, MPA, starosta města Kyjov, Květoslav Tichavský, starosta města Uherské Hradiště.

 

02
Červen
2012
Sobota

1. etapa: Nová Sedlica – Prešov 140km

32 měst a obcí
  • Nová Sedlica – Zboj – Uličské Krivé – Ulič – Kolbasov – Príslop – Stakčín – Snina – Belá nad Cirochou – Dlhé nad Cirochou – Kamenica nad Cirochou – Hažín nad Cirochou – Humenné
  • Závadka – Topoľovka – Hudcovce – Tovarne – Kladzany – Nižný Hrabovec – Vranov nad Topľou
  • Čaklov – Soľ – Hlinné – Čierne nad Topľou – Bystré – Hanušovce nad Topľou – Podlipníky – Lipníky – Lada – Kapušany Prešov.
02
Červen
2012

Tretí ročník úspešne odštartovaný! (2.6.2012)

Prvý deń úspešne za nami!

 Všetko sme zvládli bez väčších problémov, ľudia na východe sú úžasní!

2.jún, osem hodín ráno, Obecný úrad v Novej Sedlici. 36 cyklistov sadá na bicykel a štartuje tretí ročník charitatívnej cyklotour TIPOS Na bicykli deťom.

(Reportáž ze Slovenska, zdroj Cyklistidetom.sk)

04
Červen
2012
Pondělí

2. etapa: Prešov - Štrba- Štrbské Pleso 137km

27 měst a obcí
  • Prešov – Šarišské Michaľany – Sabinov – Pečovská Nová Ves – Červenica pri Sabinove – Lipany – Kamenica – Ľubotín – Plaveč – Plavnica – Stará Ľubovňa
  • Hniezdne – Nižné Ružbachy – Podolínec – Bušovce – Spišská Belá – Strážky – Kežmarok
  • Veľká Lomnica – Tatranská Lomnica – Tatranská Lesná – Starý Smokovec – Tatranské Zruby – Tatranská Polianka – Nová Polianka – Vyšné Hágy Štrba-Štrbské Pleso
04
Červen
2012

Druhá etapa v znamení štedrého východu

Pondelková druhá etapa smerovala z Prešova do krásneho tatranského prostredia. Navštívené obce nás privítali vo veľkom štýle.

Po voľnom dni sa vydávame na svoju druhú etapu. Máme pred sebou takmer 140km. Štartujeme z námestia v Prešove za prítomnosti primátora Hagyariho

05
Červen
2012
Úterý

3. etapa: Štrba-Štrbské Pleso – Žilina 151km

27 měst a obcí
  • Štrba-Štrbské Pleso – Podbanské – Pribylina – Vavrišovo – Liptovský Peter – Liptovský Hrádok – Podtureň – Liptovský Mikuláš
  • Liptovský Trnovec – Bešeňová – Liptovská Teplá – Lisková – Ružomberok
  • Jasenová – Vyšný Kubín – Dolný Kubín – Veličná – Párnica – Zázrivá – Terchová
  • Nižné Kamence – Belá – Stráža – Krasňany – Teplička nad Váhom – Budatín – Žilina
05
Červen
2012

Počasie sa s nami zahráva...

Dnes sme boli nútení vymeniť naše bicykle za autá. Je nám veľmi ľúto, že tretiu etapu sme nemohli absolvovať tak, ako sme si priali. Náhradný plán ale tiež stál za to.

Dnes ráno sme sa v Tatrách zobudili do sychravého upršaného počasia. Pohľad z okna nenaznačoval nič dobré...

06
Červen
2012
Středa

4.etapa: Žilina – Trenčín 93km

31 měst a obcí
  • Žilina – Budatín – Divinka – Svederník – Kotešová – Hliník nad Váhom – Bytča
  • Malá Bytča – Mikšová – Podvažie – Šebeštanová – Považská Bystrica
  • Orlové – Udiča – Nimnica – Púchov
  • Streženice – Horenicka Hôrka – Lednické Rovne – Horovce – Pruské – Bohunice – Bolešov – Nemšová – Ľuborča – Kľúčové – Újazd – Skalka nad Váhom – Zamarovce – Istebník – Trenčín
06
Červen
2012

Rýchlovka zo Žiliny do Trenčína

Návšteva hrobu Pavla Demitru. Aj to bolo súčasťou našej dnešnej etapy.

Naša 5.etapa zo Žiliny do Trenčína sa dá pokojne zaradiť do kategórie „light“. Pred sebou sme mali totiž „len“ 93 kilometrov. V podstate nás to potešilo, keďže večer sme sa z divadelného výletu vrátili pred polnocou.

07
Červen
2012
Čtvrtek

5.etapa: Trenčín – Bratislava 136km

41 měst a obcí
  • Trenčín – Biskupice – Trenčianska Turná – Trenčianske Stankovce – Krivosúd-Bodovka – Beckov
  • Rakoľuby – Beckovská Vieska – Kočovce – Nová Ves nad Váhom – Hôrka nad Váhom – Hrádok – Lúka – Modrovka – Ducové – Moravany nad Váhom – Banka – Piešťany
  • Ratnovce – Sokolovce – Jalšové – Koplotovce – Hlohovec – Leopoldov – Horné Zelenice – Dolné Zelenice – Varov Šúr – Šúrovce – Sereď  – Veľká Mača
  • Sládkovičovo – Veľké Uľany – Jelka – Eliášovce – Tonkovce – Zlaté Klasy – Janíky – Malý Madaráš – Tomášov – Malinovo – Most pri Bratislave – BA-Vrakuňa – Bratislava
07
Červen
2012

Úžasná etapa z Trenčína do Bratislavy

Šiestou etapou sme zavŕšili cyklotour na Slovensku. Do Bratislavy dorazilo vyše 50 cyklistov.

Máme pred sebou ďalší deň. Je krásne ráno (pre niektorých ale dosť ťažké, keďže večer Peter Paulický alias „Pedro“ oslavoval narodeniny J), slnko svieti, teploty už siahajú k dvadsiatke.

08
Červen
2012
Pátek

6.etapa: Bratislava – Wien 77km

13 měst a obcí
  • Bratislava – BA-Devín – BA-Devínska Nová Ves
  • Schlosshof – Engelhartstetten – Loimersdorf – Kopfstetten – Pframa – Wagram an der Donau – Orth an der Donau
  • Mannsdorf an der Donau – Schonau an der Donau – Doanuinsel – Ernst Happel stadion Wien
09
Červen
2012
Sobota

7.etapa: Wien – Brno 137km

21 měst a obcí
  • Vídeň – Floridsdorf – Hagenbrunn – Wolkersdorf – Kollnbrunn – Gaweinstal – Wilfersdorf – Poysdorf – Drasenhofen
  • Mikulov (13.00-13.30 hod.)  - Milovice – Nové Mlýny -  Zaječí - Starovičky - Hustopeče - Velké Němčice - Nosislav - Židlochovice ( 14.30 hod.-15.00 hod.)
  • Vojkovice – Holasice - Rajhrad (15.30 hod.-16.00 hod.)
  • Rajhradice - Rebešovice - Chrlice – Brno (16.30 hod.)
09
Červen
2012
Cyklotor 2011 - 7.etapa

Auf wiedersehen Rakousko, vítej Česko

První etapa na území ČR

Po šesti etapách, které provedly zúčastněné celým Slovenskem, a krátké návštěvě Rakouska se celý peloton přesunul na území České republiky, kde je závěr sto dvaapadesátikilometrové etapy zavedl do Brna.

10
Červen
2012
Neděle

8.etapa: Brno – Praděd 160km

37 měst a obcí
  • Brno (7.00 hod.) – Ochoz – Březina – Křtiny – Jedovnice – Kotvrdovice – Lipovec – Rozstání – Otinoves – Drahany  - Plumlov (9.30 – 10.00 hod.)
  • Mostkovice – Smržice – Čelechovice na Hané – Slatinky – Slatinice – Rataje – Těšetice – Ústín – Topolany – Neředín - Olomouc ( 11.30 hod.- 12.00 hod.)
  • Chomoulov - Štěpánov - Moravská huzová - Stádlo - Lužice - Šternberk - Hlásnice - Mutkov - Huzová - Kněžpole - Stránské - Rýmařov (14.00 hod.-14.30 hod.)
  • Dolní Moravice -  Malá Morávka – Praděd (16.00 hod.)
10
Červen
2012

Silný déšť zastavil peloton před vrcholem

Nejvyšší hora Moravy zůstala nepokořena

Praděd odolal. Kvůli silnému dešti, který cyklisty provázel již od Olomouce, musela být dnešní etapa přerušena při poslední zastávce v Rýmařově.  

11
Červen
2012
Pondělí

9.etapa: Bruntál – Rožnov pod Radhoštěm 147km

33 měst a obcí
  • Bruntál (8.00 hod.) – Leskovec nad Moravicí - Bohdanovice - Jakartovice - Mladecko - Hlavnice - Nový Dvůr - Štěbořice - Slavkov - Jaktař - Opava (10.00 – 10.30 hod.)
  • Raduň - Pustá Polom - Kyjovice - Zbyslavice - Olbramice - Klimkovice - Polanka nad Odrou - Stará Bělá - Nová Bělá - Hrabová - Vratimov - Havířov (13.00 hod.-13.30 hod.)  
  • Václavovice - Sedliště - Frýdek-Místek (14.30 hod.-15.00 hod.)
  • Staré Město – Baška – Pržno – Frýdlant nad Ostravicí (15.30 hod-16.00 hod..)
  • Čeladná – Kunčice pod Ondřejníkem – Frenštát pod Radhoštěm (16.30 hod.-17.00 hod.) 
  • Rožnov pod Radhoštěm (17.30 hod.)
11
Červen
2012

Cyklisty přivítal i Karel Loprais

Počasí ukázalo konečně i svojí lepší tvář…

Po propršené osmé etapě se na cyklisty konečně usmálo štěstí a do cíle dnešní trasy v Rožnově pod Radhoštěm dorazili bez  totálně promočeného dresu a pláštěnky na sobě.

12
Červen
2012
Úterý

10.etapa: Rožnov pod Radhoštěm – Svatobořice-Mistřín 136km

32 měst a obcí
  • Rožnov pod Radhoštěm (7.45 hod.) – Valašská Bystřice - Malá Bystřice – Vsetín – Rokytnice – Lhota u Vsetína – Liptál – Jasenná – Lutonina Vizovice (10.30 hod. – 11.00 hod.)
  • Zádveřice – Lípa – Želechovice nad Dřevnicí Zlín (11.30 hod.– 12.00 hod.)
  • Březnice – Bohuslavice u Zlína – Šarovy – Březolupy – Bílovice – Jarošov – Uherské Hradiště (13.30 hod.-13.45 hod.)
  • Kunovice – Ostrožská Nová Ves – Uherský Ostroh Veselí nad Moravou (14.30 – 15.00 hod.)
  • Bzenec – Vracov – Vlkoš – Kyjov (16.00 hod.-16.30 hod.)
  • Svatobořice-Mistřín (17.00 hod.)
12
Červen
2012

Na 170 cyklistů projelo cílem…

Fotbalisté Slovácka a známý cyklista podpořili cyklotour

Obrovský zážitek. I tak by se dala popsat dnešní desátá etapa z Rožnova pod Radhoštěm do Svatobořic- Mistřína. Na její poslední část totiž vyjel peloton o sto sedmdesáti lidech!

13
Červen
2012
Středa

11.etapa: Svatobořice-Mistřín – Třebíč 158km

29 měst a obcí
  • Svatobořice-Mistřín (7.30 hod.) –Šardice - Hovorany - Čejč - Čejkovice - Velké Bílovice - Podivín – Břeclav (9.30 hod.– 10.00hod.)
  • Poštorná – Valtice (10.30 hod.– 11.00hod.)
  • Sedlec – Mikulov – Březí - Dobré Pole - Drnholec - Litobratřice - Jiřice u Miroslavi - Damnice -  Miroslav (13.00 hod. – 13.30 hod.)
  • Kadov – Dobelice – Vémyslice – Tulešice – Horní Dubňany – Dukovany – Mohelno - Březník – Náměšť nad Oslavou (15.30 hod. – 16.00 hod.)
  • Vladislav  – Třebíč (17.30 hod.)
13
Červen
2012

Déšť a vítr opět úřadovali

Cyklotour se přesunula na Vysočinu

Po včerejší etapě, kdy kopec střídal kopec, si dnes při cestě do Třebíče mohli cyklisté trochu odpočinout, jelikož většina trasy byla bez větších kopců. Cyklisté si tak mohli v klidu užít krásy Jižní Moravy.

14
Červen
2012
Čtvrtek

12.etapa: Třebíč – Tábor 144km

40 měst a obcí
  • Třebíč (8.00 hod.) – Stařeč - Rokytnice nad Rokytnou - Římov - Bítovánky - Želetava - Zdeňkov - Nová Říše - Vystrčenovice - Zvolenovice – Telč (10.00 hod. – 10.30 hod.)
  • Studnice – Hodice - Třešť - Jezdovice - Salavice - Pístov -– Jihlava (12.00 hod.– 12.30 hod.)
  • Hosov – Pančava – Nový Hubenov – Hubenov – Sedliště – Strměchy – Olešná – Pelhřimov (14.00 hod.– 14.30 hod.)
  • Starý Pelhřimov – Čížkov – Leskovice – Zlaténka – Kámen – Obrataň – Lejčkov – Kladruby – Chýnov – Zárybničná Lhota – Tábor (17.00 hod.)
14
Červen
2012

Malý trojkolkář oslnil celý peloton

Poprvé bez deště

Konečně v suchém triku. Třetí nejdelší etapa z Třebíče do Tábora cyklotour se tentokrát vydařila i po stránce počasí, a tak cyklisté, kteří se poprvé dostali v tomto ročníku do Čech, nemusí celou noc sušit mokré boty.

15
Červen
2012
Pátek

13.etapa: Tábor – Plzeň 161km

51 měst a obcí
  • Tábor (7.30hod.) – Všechov – Dražice – Drhovice – Oltyně – Opařany – Srlín – Bernartice – Křenovice – Podolí – Podolsko – Temešvár – Záhoří – Brložnice – Písek (9.30 hod. – 10.00 hod.)
  • Malé Nepodřice – Dobev – Strakonice (11.00 hod. – 11.30 hod.)
  • Virt – Střela – Katovice – Střelské Hoštice – Horažďovice – Třebomyslice - Pačejov - Strážovice - Žďár - Zborov - Plánice - Vítkovice - Kroměždice - Myslovice - Bolešiny – Klatovy (14.00 hod. – 14.30 hod.)
  • Svrčovec - Dolany - Malechov - Švihov - Lhovice - Vřeskovice - Roupov - Skočice - Přeštice - Dolní Lukavice - Lišice - Předenice - Čižice - Štěnovice - Útušice - Radobčice – Plzeň (17.00 hod.)
15
Červen
2012
Profesor Pavel Pafko a herec Petr Štěpánek přišli podpořit cyklisty

Profesor Pavel Pafko a herec Petr Štěpánek přišli podpořit cyklisty

Druhou nejdelší etapu provázela velká vedra

Horko, modrá obloha a nezapomenutelné návštěvy měst. Tak by se dala specifikovat předposlední etapa z Tábora do Plzně.

16
Červen
2012
Sobota

Plzeň – Aš 177km

14.etapa: 31 měst a obcí
  • Stříbro (9.00 hod.) – Těchlovice – Víchov – Krásné Údolí – Černošín – Planá (10.00 hod. – 10.15 hod.).
  • Chodová Planá - Skláře  – Mariánské Lázně (10.45 hod. – 11.15 hod.).
  • Zádub – Závišín – Mnichov – Bečov nad Teplou – Teplička - Březová - Karlova Vary (13.15 hod. – 13.45 hod.).
  • Jenišov – Hory – Nové Sedlo – Sokolov – Dolní Rychnov -  Citice – Bukovany – Chlum Svaté Maří – Kaceřov – Hartoušov – Hněvín – Lesinka – Třebeň – Horní Ves – Horní Lomany – Hazlov – Aš (18.00 hod.)
16
Červen
2012

A další etapa až za rok…

Po 1946 kilometrech dorazili cyklisté do Aše

A je konec. Po téměř dvou tisíci kilometrech Pepa se svými kilometry dorazil do cílové stanice, do Aše.  

Generální partner projektu

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
SMO Otrokovice
Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
SNIP & CO - reklamní agentura
SNIP & CO
Reklamní agentura
Galerie Vaňkovka Brno - nákupní a společenské centrum
Galerie Vaňkovka Brno
Nákupní a společenské centrum
Kolomazník - okna, dveře, žaluzie
Kolomazník
Okna, dveře, žaluzie
Josef Dufek - víno a vinařství
Vinařství Josef Dufek
Víno a vinařství
Program cezhraničnej spolupráce – projekt na podporu rozvoje kultury v regionech
Program cezhraničnej spolupráce
Projekt na podporu rozvoje kultury v regionech
MKS Třebíč - městské kulturní středisko
MKS Třebíč
Městské kulturní středisko
Lesy města Brna - správce lesního majetku
Lesy města Brna
Správce lesního majetku
Best Western Hotel Trend - ubytování a standardní hotelové služby
Best Western Hotel Trend
Ubytování a standardní hotelové služby
Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
Na kole dětem jihem Prahy - cyklojízda
Na kole dětem jihem Prahy
Cyklojízda
BEST WESTERN HOTEL TREND Plzeň
BEST WESTERN HOTEL TREND Plzeň
hotelové služby
M3M studio - Schwing cycling
M3M studio Plzeň
Schwing cycling
Jihočeský kraj
Kraj Vysočina
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
ZŠ Zlín Štípa
ZŠ Zlín Štípa
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
ZŠ Velká Bíteš
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
3. Základní škola Holešov
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ Železný Brod, Školní 700
ZŠ Sokolská Třeboň
ZŠ Malá Skála
ZŠ Třeboň praktická
Gymnázium I. Olbrachta Semily
OA, SOŠ a SOU Třeboň
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ Slušovice
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ Koryčany
ZŠ a MŠ Cítov
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
ZŠ Mutěnice
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
ZŠ Luhačovice
ZŠ Šlapanice
Masarykova základní škola Obecnice
Gymnázium Lipník nad Bečvou
ZŠ Příbram VII
ZŠ Nové Město na Moravě
Gymnázium Vodňany, Bavorská
ZŠ Štítná nad Vláří
ZŠ Alešova Vodňany
ZŠ Příbram II
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ a MŠ Pohořelice
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ a MŠ Moravský Písek
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ Rousínov
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ a MŠ Jaroslava Dobrovolského, Lužice
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice
Majitelé M3M studio, Plzeň
Láďa Jarolím, Vlaďka Johánková
Majitelé M3M studio, Plzeň

Záštita projektu

Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brno, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.- hejtman Moravskoslezského kraje, PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D.- hejtman Královehradeckého kraje, Mgr. Zdeňka Leščišinová- starostka města Frenštát pod Radhoštěm, Ing. Radka Krištofová- starostka města Fulnek, Ing. Dagmar Sahánková- starostka města Hostinné, Mgr. Jana Drejslová- místostarostka města Rychnov nad Kněžnou, Bc. Lenka Ševčíková- starostka obce Klášterec nad Orlicí, Ing. Zdenka Szukalská- starostka města Moravský Beroun, Jaroslav Král- starosta města Benátky nad Jizerou, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem, Ing. Petr Rys, MBA- starosta města Bruntál, Ing. Pavel Dominik- starosta města Břeclav, Bc. Martin Staněk, DiS- starosta města Česká Skalice, Ing. Jan Jarolím- starosta města Dvůr Králové nad Labem, Petr Fiala- starosta města Letohrad, Petr Hable- starosta města Nové Město nad Metují, Vít Aldorf- starosta města Oslavany, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Mgr. Zdeněk Brož- starosta města Šumperk, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Petr Krejcar- starosta obce Veliny, Ing. Ivan Husák- starosta obce Zichovec, Alfred Plašil- místostarosta města Vrchlabí, Ing. Petr Poláček- místostarosta města Dobruška, RNDr. Jan Přichystal- místostarosta města Šumperk, Libor Koldinský- starosta města Týniště nad Orlicí, Radomil Kašpar- starosta města Litomyšl, Mgr. Josef Cogan- starosta města Nová Paka, Pavel Čejka- starosta města Bzenec, Bc. Jiří Vogel- starosta města Štíty, zastupitelstvo obce Deštné v Orlických horách, Ing. Vojtěch Štancl- místostarosta města Choceň, JUDr. Martin Netolický, Ph.D.- hejtman Pardubického kraje, Ing. Věra Nechybová- primátorka statutárního města Ústí nad Labem, Mgr. Ivana Majíčková, MBA- starostka města Kunovice, Petr Hudousek - starosta města Rokytnice v Orlických horách, Rostislav Koštial- starosta města Mikulov, Ing. Petr Klouda- starosta města Rýmařov

Generální partner

Hlavní partneři

Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Kaláb - stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
RACHA KOVO SPORT s.r.o.

Partneři

ALFUN a.s.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
SNIP & CO - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Bizmark - reklamní agentura
Buchlovské hory
léčba pohybového aparátu
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kubica - návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
Kavárna Adria - caffé restaurant
Maximum Party Service - cateringový servis
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Zábojník - výroba cementového zboží
Hape - specializovaná prodejna kol
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!