Cyklotour 2010

Generální partner projektu

Partneři projektu 2010

Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
ZŠ Velká Bíteš
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
ZŠ Zlín Štípa
ZŠ Zlín Štípa
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ Slušovice
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ Koryčany
ZŠ a MŠ Cítov
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
ZŠ Mutěnice
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
ZŠ Luhačovice
ZŠ Šlapanice
Masarykova základní škola Obecnice
Gymnázium Lipník nad Bečvou
ZŠ Příbram VII
ZŠ Nové Město na Moravě
Gymnázium Vodňany, Bavorská
ZŠ Štítná nad Vláří
ZŠ Alešova Vodňany
ZŠ Příbram II
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ a MŠ Pohořelice
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ a MŠ Moravský Písek
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ Rousínov
3. Základní škola Holešov
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ Železný Brod, Školní 700
ZŠ Sokolská Třeboň
ZŠ Malá Skála
ZŠ Třeboň praktická
Gymnázium I. Olbrachta Semily
OA, SOŠ a SOU Třeboň
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ a MŠ Jaroslava Dobrovolského, Lužice
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice

Záštita projektu

JUDr. Martin Netolický, PH.D.- hejtman Pardubického kraje, Pavel Pacal- náměstek hejtmana Kraje Vysočina a radní města Třebíč, Ing. Tomáš Macura, MBA- primátor statutárního města Ostrava, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brna, Ing. Martin Charvát- primátor statutárního města Pardubice, Bc. Tomáš Navrátil- náměstek primátora statutárního města Přerov, Dana Navrátilová- místostarostka města Lipník nad Bečvou, Mgr. Eliška Olšáková- starostka města Valašské Klobouky, Ing. Hana Příleská- starostka města Uherský Ostroh, Ing. Zuzana Vejvodová- starostka MČ Praha- Zbraslav, PaedDr. Hana Potměšilová- starostka města Hustopeče, Mgr. Lenka Mrzílková- starostka města Neratovice, Ing. Iveta Koulová- starostka města Unhošť, Mgr. Renata Smutná- starostka města Strážnice, Ing. Bc. Marie Semelová- starostka města Luhačovice, Lubomír Šobich- starosta města Studénka, Mgr. Petr Řezníček- starosta města Chrudim, Ing. Miloslav Přikryl- starosta města Lipník nad Bečvou, Ing. Jaroslav Končický- starosta města Slavičín, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Vladimír Měrka- starosta města Náměšť nad Oslavou, Jindřich Skočdopole- starosta města Polná, Mgr. Jan Tecl, MBA- starosta města Havlíčkův Brod, Ing. Tomáš Škaryd- starosta města Chotěboř, Bc. Jakub Nekolný- starosta města Český Brod, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem- Stará Boleslav, Vladimír Urban- starosta města Roudnice nad Labem, PhDr. Radim Wolák- starosta města Velvary, Mgr. Jan Čižinský- starosta MČ Praha 7, Ing. Pavel Richter- starosta MČ Praha 5, Dr. Ing. Jiří Peřina- starosta města Hořovice, Václav Kočí- starosta města Rokycany, Mgr. Karel Naxera- starosta města Přeštice, Ing. Jiří Švec- starosta města Nepomuk, Ing. Michael Forman- starosta města Horažďovice, Bc. Petr Mottl- starosta města Sušice, Pavel Valdman- starosta města Hartmanice, Mgr. Rudolf Salvetr- starosta města Klatovy, Petr Málek- starosta města Kašperské Hory, Jan Löffelmann- starosta města Kdyně, Milan Lúčka- starosta města Hodonín, Rostislav Mihel- starosta obce Drslavice, Ing. Jaroslav Kreml- starosta obce Lužice, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Libor Pospíšil- starosta obce Prášily, Josef Tkadlec- starosta obce Horní Lideč, Vladimír Pánek- starosta města Čimelice, Ing. Richard Ehler- starosta městyse Suchdol nad Odrou, Mgr. Michael Kašpar- místostarosta města Kolín, Ing. Pavel Zálom- místostarosta města Slaný, Bc. Lukáš Herold - místostarosta MČ Praha 5, Radek Rejna- radní MČ Praha- Zbraslav

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
ALFUN a.s.
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
Kaláb - stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby

Partneři

RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Zábojník - výroba cementového zboží
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Bizmark - reklamní agentura
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kubica - návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
léčba pohybového aparátu
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Buchlovské hory
Maximum Party Service - cateringový servis
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!